فیسکوب ایرانیان - dolt - مهرداد
سلام دوست عزيز،
به شبکه اجتماعي فیسکوب ایرانیان خوش آمديد. براي استفاده از تمام امکانات شبکه ، شما بايد عضو اين سايت باشيد.
عضويت در شبکه اجتماعي فیسکوب ایرانیان رايگان است و هميشه هم رايگان خواهد ماند!
براي عضويت بر روي اين [لينک] کليک کنيد.


مهرداد
مدت زمان عضویت: 2 سال و 4 ماه و 14 روز و 19 ساعت و 21 دقيقه قبل


202
نام کاربری: dolt
نام واقعی: مهرداد

مهرداد 
مهرداد

بسیاری از مردان در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران هستند . روش های درمانی زیادی در اینترنت موجود است که ادعا می کنند می توانند به شما برای بزرگ کردن آلت تناسلی کمک ند . با این حال اینها کلاهبرداری هستند و هیچ درمان علمی ثابت شده و مطمئنی برای افزایش اندازه آلت تناسلی وجود ندارد .اندازه نرمال آلت تناسلی چقدر است ؟

میانگین اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ 14 الی 16 سانتی متر (5.5 الی 6.3 اینچ) در طول و 12 الی 13 سانتی متر (4 الی 5 اینچ) در قطر است . از نظر پزشکی ، اگر اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ کامل کمتر از 7.6 سانتی متر باشد ، آلت تناسلی کوچک محسوب می شود . اندازه آلت تناسلی در حالت خوابیده بسیار متفاوت استصورات غلط درباره اندازه آلت تناسلیانواع عمل جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی


آیا عمل جراحی موثر است ؟
جراحی های مختلفی وجود دارد : جراحی طول آلت تناسلی ، جراحی ضخامت آلت تناسلی و چربی کشی (لیپوساکشن)جراحی طول آلت تناسلی
جراحی طول آلت تناسلی با برش رباطی که آلت را به استخوان ناحیه شرمگاهی متصل می کند و پیوند زدن پوست اضافه بر بدنه آلت ، انجام می شود . این عمل اندازه آلت تناسلی را در حالت خوابیده تا 2 سانتی متر افزایش می دهد اما بر روی اندازه آلت تناسلی در هنگام نعوظ اثر ندارد . رباط برش داده شده ممکن است کارهایی را که قبل از عمل انجام می داد ، انجام ندهد و این یعنی نعوظ شما دچار مشکل می شود . هم چنین این خطر وجود دارد که این عمل باعث درد هنگام آمیزش جنسی شود .

پیج اینستاگرام
[لینک]


منبع :
[لینک]

3

این مطلب را پسند کرده اند.
مهرداد 
مهرداد

سوالات پریود شدن

1- تامپون چگونه کار می کند ؟
برخلاف نوارهای بهداشتی که بعد از برداشتن از واژن خونی می شوند ، تامپون داخل واژن وارد می شود . آن ها از مواد نازک با یک نخ ساخته شده اند تا راحت بیرون بیایند . سوراخ واژن بین مجاری ادرار (جایی که ادرار بیرون می آید ) و مقعد (جایی که مدفوغ بیرون می آید) قرار دارد .

ممکن است کمی طول بکشد تا استفاده از تامپون را یاد بگیرید . مواد تامپون می تواند از جنس پلاستیک یا مقوا باشد و شما می توانید هر کدام را که دوست دارید استفاده کنید . در داخل هر بسته تامپون کتابچه راهنما وجود دارد که به شما می گوید چگونه تامپون را داخل کنید .

تامپون های مختلف قدرت جذب متفاوتی دارند . سعی کنید با تامپون های معمولی شروع کنید و سپس بر اساس نیازتان مدل تامپون را تغییر بدهید . شما باید تامپون را هر 4 تا 8 ساعت یا هر زمانی که پر از خون شد ، تعویض کنید .
اگر احساس کردید یک تامپون در داخل بدن شما گیر کرده است ، این موقتی خواهد بود . تامپون نمی تواند داخل بدن شما گم شود زیرا تنها راهی که برای خروج تامپون است ، واژن می باشد . چند دقیقه آرام باشید و سپس شما باید بتوانید تامپون را خارج کنید .

2- آیا در طول پریودم می توانم شنا کنم ؟
شنا کردن در طول پریود مشکلی ندارد . اگر شما در هنگام شنا کردن از یک تامپون استفاده کنید لباس شنای شما به خون آلوده نخواهد شد . نوارهای بهداشتی برای شنا کردن مناسب نیستند . اگر تامپون به درستی وارد شود ، هنگام شنا کردن بیرون نمی آید ، پس با خیال راحت شنا کنید و شیرجه بزنید !


منبع مطلب : وبسایت یک زوج
[لینک]
کانال تلگرام آموزش مسائل جنسی
[لینک]

2

این مطلب را پسند کرده اند.
مهرداد 
مهرداد

آیا خود ارضایی مفید است ؟
از آنجایی که دیدگاه اسلام و غرب در مورد خود ارضایی در تناقص هستند در این مقاله ابتدا به دیدگاه اسلام و سپس به دیدگاه غرب می پردازیم و در انتها نظرات افراد مبتلا به خود ارضایی را نقل خواهیم کرد و خواننده را برای نتیجه گیری از بحث آزاد خواهیم گذاشت . در این مقاله از وبسایت یک زوج به این سوالات پاسخ داده می شود که آیا خود ارضایی مفید است ؟ مزایا و معایب خود ارضایی چیست ؟ دیدگاه اسلام و غرب در مورد خود ارضایی چگونه است ؟
[لینک]

1

این مطلب را پسند کرده اند.
مهرداد 
مهرداد

اهمیت ازدواج و رابطه جنسی در زندگی انسان ها

یکی از مهم ترین مراحل زندگی انسان ها ، مرحله ازدواج می باشد . با توجه به اینکه ازدواج اهمیت زیادی دارد که بر احساس خوشبختی فرد و هم چنین طرز تربیت فرزندان او تاثیر می گذارد ، بنابراین ضروری است که دختران و پسران قبل از ازدواج از خدمات مشاوره ای بهره مند شوند و نسبت به جنس مخالف خود شناخت کافی پیدا کنند .

متاسفانه برخی افراد بدون مطالعه و شناخت نسبت به ابعاد مختلف جنس مخالف ، فقط از سر احساسات با یکدیگر ازدواج می کنند و بعد از ازدواج نیز به خاطر عدم آگاهی کافی ، به مشکلات زندگی مشترک دامن می زنند .


باید به این مهم توجه شود که دختر و پسر قبل از اینکه در مراسم خواستگاری قرار بگیرند می بایست درباره نحوه صحیح خواستگاری و نحوه سوال پرسیدن در جلسه خواستگای اطلاعات کسب کنند تا بتوانند شایستگی طرف مقابل برای زندگی مشترک را بهتر بسنجند .

وبسایت یک زوج برای دختران و پسران در شرف ازدواج مقالات کاملی در زمینه های شناخت جنس مخالف قبل از ازدواج ، خواستگاری ، شناخت جنس مخالف بعد از ازدواج و مسائل جنسی ازدواج گرد آوری کرده است که تمام مقالات گردآوری شده از طریق آدرس های زیر قابل دسترسی می باشند :

آموزش ازدواج
آموزش قبل از ازدواج
خواستگاری
آموزش بعد از ازدواج
آموزش جنسی ازدواج

1

این مطلب را پسند کرده اند.

عضو جدید

@مهرداد سلام ، به خوش آمدید ...

اطلاع رســـان شبکه اجتماعی فیسکوب ایرانیان ...

1

این مطلب را داغ کرده اند.

گروه‌ها

آخرین بازدیدکنندگان

(667دفعه)
ابتدا وارد سایت شوید .

دعوتنامه

مهرداد کسی رابه جامعه مجازی فیسکوب ایرانیان معرفی نکرده است.