ﺷﺮﻣﯽﺳﺖ ﺩﺭ ﻧﮕﺎﻩ ِ ﻣﻦ؛ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﺍﺱ ﻧﻪ
ﮐﻢﺻﺤﺒﺘﻢ ﻣﯿﺎﻥ ﺷﻤﺎ، ﮐﻢ ﺣﻮﺍﺱ ﻧﻪ !
ﭼﯿﺰﯼ ﺷﻨﯿﺪﻩﺍﻡ ﮐﻪ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺭﻓﺘﻨﺖ
ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﯽﮐﻨﻢ ﻧﺮﻭﯼ، ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻧﻪ !
ﺍﺯ ﺑﯽﺳﺘﺎﺭﮔﯽﺳﺖ ﺩﻟﻢ ﺁﺳﻤﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ
ﻣﻦ ﻋﺎﺑﺮﯼ « ﻓﻠﮏ » ﺯﺩﻩﺍﻡ، ﺁﺱ ﻭ ﭘﺎﺱ ﻧﻪ
ﻣﻦ ﻣﯽﺭﻭﻡ، ﺗﻮ ﺑﺎﺯ ﻣﯽﺁﯾﯽ، ﻣﺴﯿﺮ ِ ﻣﺎ
ﺑﺎ ﻫﻢ ﻣﻮﺍﺯﯼ ﺍﺳﺖ ﻭﻟﯿﮑﻦ ﻣﻤﺎﺱ ﻧﻪ
ﭘﯿﭽﯿﺪﻩ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ِﺗﻮ ، ﺍﺯ ﺩﻭﺭ ﻭﺍﺿﺢ ﺍﺳﺖ
ﺍﺯ ﻋﺸﻖ ﺧﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ ﺍﻣﺎ ﺧﻼﺹ نه
erfan
Удалить комментарий
Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?
hosein
Удалить комментарий
Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?
محمد
Удалить комментарий
Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?
Samira
Удалить комментарий
Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?
hosein
Удалить комментарий
Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?