حکایت خواب #آیت_الله_اراکی درباره #امیرکبیر
آیت الله اراکی فرمود:شبی خواب #امیرکبیر را دیدم، جایگاهی متفاوت و رفیع داشت. پرسیدم: چون شهیدی و مظلوم کشته شدی ، این مرتبت نصیبت گردید؟ با لبخند گفت: خیر. سؤال کردم: چون چندین فرقه ضاله را نابود کردی؟ گفت: نه. با تعجب پرسیدم: پس راز این مقام چیست؟ جواب داد: هدیه مولایم #حسین است! گفتم: چطور؟ با اشک گفت: آن گاه که رگ دو دستم را در حمام فین کاشان زدند؛ چون خون از بدنم می رفت، تشنگی بر من غلبه کرد. سر چرخاندم تا بگویم قدری آبم دهید؛ ناگهان به خود گفتم میرزا تقی خان! ۲ تا رگ بریدند، این همه تشنگی! پس چه کشید پسر #فاطمه ؟ او که از سر تا به پایش زخم شمشیر و نیزه و تیر بود! از عطش #حسین حیا کردم ، لب به آب خواستن باز نکردم و اشک در دیدگانم جمع شد. آن لحظه که صورتم بر خاک گذاشتند، #امام_حسین آمد و گفت: به یاد تشنگی ما ادب کردی و اشک ریختی؛ آب ننوشیدی. این هدیه ما در برزخ، باشد تا در قیامت جبران کنیم.

image
پسند

ایا این مرد را میشناسید؟قیافه اش رو ببین ، اگه ایران زندگی میکرد ، تنها برداشتی که ازش با اون نایلون تو دستش میکردیم این بود که در حد سرایدار ، ، یا کارمند گشنه باشه .

فرق اونا با ما ، اینه که نیازی به نمایش ندارن ، چون به جای شعار برادری عمل میکنن ، اندازه نیازشون زندگی میکنن ، ملک پدریشون یه شبه 40 میلیارد قیمتش نشده

این آدم برین موسس شرکت گوگل 24 ثروتمند جهان با حدود 20 میلیارد دلار ثروت و عینکی که به چشم داره و هنوز به بازار عرضه نشده \"گوگل گلاس\" ه که کلی می ارزه.

image
پسند

اینجا شركت خودرو سازیه BMW آلمان هست....
ایشون یه آلمانی یا یه انگلیسی یا حتی یه امریكایی نیستن!!!
ایشون نادر فقیه زاده نابغه‌ی طراحی «بی ام و » هستن.....
طراح سری 7 و 6 BMW..............

نمیگم لایك كنی چون بعیده ایرانی باشیو اینو لایك نكنی..

image
پسند

نام این مرد هاروکا ایشیماتسو است.
او مدیرعامل ژاپن ایرلاینز است. یکی از ده ایرلاین برتر جهان.
او برای اینکه کارمندان شرکتش اخراج نشوند، حقوق خودش را کاهش داد.
از سال 2007 تابحال، حقوق او حتی کمتر از حقوق خلبان های زیردستش است.
او با اتوبوس به سر کار می رود.
موقع نهار، او مثل بقیه کارمندان در صف می ایستد.
او دفتر کار ندارد. میزش در سالن، کنار بقیه کارمندان است

قبول دارین از مدیران ایرانی تقلید کرده ؟؟؟

image
پسند

پس از 128 سال صدای گراهام بل بازیابی شد... http://narenji.ir/12068-alexander-graham-bells-voice-captured-from-old-recordings

image
پسند