فیسکوب ایرانیان - پرسش و پاسخ
سلام دوست عزيز،
به شبکه اجتماعي فیسکوب ایرانیان خوش آمديد. براي استفاده از تمام امکانات شبکه ، شما بايد عضو اين سايت باشيد.
عضويت در شبکه اجتماعي فیسکوب ایرانیان رايگان است و هميشه هم رايگان خواهد ماند!
براي عضويت بر روي اين [لينک] کليک کنيد.


پرسش و پاسخ

اگر در کار با سیستم، به مسئله ای برخورده اید که ذهنتان را بخود مشغول کرده، با ما در میان بگذارید.
تماس با ما

استفاده از گروه‌ها

گروه‌ها چه هستند؟

در فیسکوب ایرانیان امکان ساخت گروه‌های عمومی و خصوصی با امکان عضو گیری فراهم آمده که میتواند برای تعامل پیرامون ِ مسئله ای خاص، فعالیتهای هنری، انجمن‌ها، همکاران و سایر اجتماعات مفید باشد.

چگونه یک گروه ِ جدید بسازم؟

برای ساخت ِ یک گروه جدید در فیسکوب ایرانیان، کافی‌ست به بخش گروه‌ها رفته و در صورتی که گروه ِ مورد نظر شما وجود ندارد، اقدام به ساخت ِ یک گروه جدید نموده و تنظیمات مربوط به گروه خود را وارد نمایید. شما پس از ساخت گروه بعنوان یک کاربر از گروه و مدیر ِ آن گروه شناخته خواهید شد.

چگونه به یک گروه بپیوندم؟

برای عضویت در یک گروه می‌بایست پس از وارد شدن به گروه مورد نظر، از کلید مربوط به «پیوستن به گروه» استفاده نمایید. در صورتی که عضویت شما در گروه انجام شده باشد، نام کاربری شما در بخش کاربران ِ آن گروه مشاهده خواهد شد. همچنین با ساخت یک گروه، شما بصورت خودکار بعنوان عضو آن گروه خواهید بود.

گروه‌های خصوصی چه هستند؟

کاربران، گروه‌های اجتماعی،مدیران، انجمن‌ها، همکاران یا سایر تجمعـات میتوانند برای خود در فیسکوب ایرانیان گروهی بصورت خصوصی ایجاد کرده تا پیوستن به آن گروه تنها با تایید ِ مدیران ِ آن گروه ممکن باشد. ارسالها در گروه‌های خصوصی در دسترس کاربرانی که عضو آن گروه نباشند قرار نمی‌گیرد.