فیسکوب ایرانیان - پرسش و پاسخ
سلام دوست عزيز،
به شبکه اجتماعي فیسکوب ایرانیان خوش آمديد. براي استفاده از تمام امکانات شبکه ، شما بايد عضو اين سايت باشيد.
عضويت در شبکه اجتماعي فیسکوب ایرانیان رايگان است و هميشه هم رايگان خواهد ماند!
براي عضويت بر روي اين [لينک] کليک کنيد.


پرسش و پاسخ

اگر در کار با سیستم، به مسئله ای برخورده اید که ذهنتان را بخود مشغول کرده، با ما در میان بگذارید.
تماس با ما

استفاده از سیستم

داشبورد چیست؟

اولین صفحه ای که بعد از ثبت نام مشاهده میکنید، داشبود سایت میباشد که ارسالی دوستان را در معرض دید قرار داده و امکان نمایش اطلاعات ِ شبکه (با توجه به تنظیماتی که در بخش حساب کاربری خود انجام داده اید) را به شما میدهد.

فـیلتــر "ارسالی دوستان" در داشبورد

نمایش ارسالی دوستان و دعوتنامه های ارسال شده برای عضویت در گروه‌های مختلف، نمایش کاربرانِ جدید شبکه و کاربرانی که یکدیگر را دنبال میکنند، از عناوین مهم این بخش میباشد.

فـیلتــر "خطاب به من" در داشبورد

این فـیلتــر تمامی اشاراتی که در ارسالهای همکاران و دوستانتان در فیسکوب ایرانیان به شما صورت گرفته را جمع آوری کرده و اطلاع رسانی می نماید.

فـیلتــر "پیام خصوصی" در داشبورد

در صورتی که قصد ارسال پیام خصوصی برای یکی از کاربران شبکه را داشته باشید، بطوری که شخص دیگری از آن مطلع نشود، میتوانید از قابلیت پیام خصوصی استفاده نمایید. فـیلتــر مربوط به ارسالهای خصوصی شما را از آخرین پیامهای خصوصی ِ دریافت شده مطلع میسازد.

فـیلتــر "نظرات" در داشبورد

با استفاده از فـیلتــر نظرات میتوانید از آخرین نظراتِ مربوط به ارسالهایی که در آنها مشترک بوده و یا توسط شما منتشر شده اند، مطلع شده و کنترل داشته باشید.

فـیلتــر "محبوب‌ها" در داشبورد

حتما" به ارسالهایی که توجهتان را به خود جلب میکنند برخورد کرده اید ؛ این ارسالها را میتوانید با افزودن به محبوب‌ها که توسط کلید قلب مربوط به هر پست صورت می‌گیرد، انتخاب نموده و در زمانی دیگر به سراغ آنها بروید. پستهای جنجالی و پستهایی که ممکن است در زمانی دیگر به آنها احتیاج پیدا کنید، میتوانند با اضافه شدن به محبوب‌های حساب کاربری شما، همیشه در دسترس باشند.

فـیلتــر "خروجی Rss" در داشبورد

ارسالی دوستانی سایتهایی که در گروه‌های مختلف توسط فید RSS آنها منتشر میشوند، از طریق فـیلتــر ِ مذکور بنمایش در آورده خواهد شد.

فـیلتــر "اطلاعیه‌های عمومی" در داشبورد

امکان مشاهده‌ی ارسالی دوستانی عمومی ِ منتشر شده توسط کاربران شبکه از طریق فـیلتــر "اطلاعیه‌های عمومی" میسر گردیده است. به کمک این فـیلتــر قادر خواهید بود ارسالهای کاربرانی که در لیست دنبال‌شدگان ِ شما قرار ندارند را خوانده و در صورت نیاز به لیست علاقه‌مندیها اضافه نموده و یا کاربرِ ارسال کننده‌ را دنبال نمایید.